Dekoracja światłem. Hit czy kicz?Pytanie z tytułu tego newsa jest niejednokrotnie zadawane przez młode pary, które stykają się z ową propozycją. Rozważając wszelkie za i przeciw chcemy wyjść na przeciw i podpowiedzieć na co warto zwrócić uwagę decydując się na tego typu usługę. Nie będziemy się w tym miejscu rozpisywać na czym polega dekoracją światłem, gdyż pełna oferta jest już dostępna na naszej stronie, a więc serdecznie zapraszamy do lektury.

W wielu dziedzinach życia sprawdza się powiedzenie, że” „co za dużo to nie zdrowo” i także tu ma to swoje przełożenie. Więcej świateł to więcej kabli oraz więcej zajmowanego miejsca. To główny problem, który stawia największy znak zapytania przy wyborze tej usługi. 4fundj stawia na mobilność, wygodę i praktyczność, dlatego też nasza oferta nie budzi tyle kontrowersji oraz jest chętnie wybierana przez klientów. Ważnym argumentem jest sterowanie oświetlenia za pomocą WIFI dmx, sygnał jest przenoszony bez kabli w najdalsze zakątki sali weselnej bez żadnych zakłóceń. Nasze rozwiązania oparte są na wielu skutecznych próbach, a wszystko po Ty by uniknąć błędów. Kolejną rzeczą, która podkreślamy to obecność dodatkowej osoby, która skupia się tylko i wyłącznie na oświetleniu. Dawid, bo tu o nim mowa doskonale sprawdza się jako oświetleniowiec o czym świadczy jego wieloletnie już doświadczenie w tej branży. DJ nie może być jednocześnie oświetleniowcem, a przynajmniej nie może robić jednego i drugiego na najwyższym poziomie.

Chcielibyśmy podkreślić jeszcze jedną kwestie. Co na to wszystko kamerzysta i fotograf?? Jest to temat rzeka. Chcielibyśmy tylko podkreślić, że dekoracja sali światłem to niepowtarzalne wrażenia, doskonałe zastąpienie światła tradycyjnego, ale dlaczego również nie okazja to uwiecznienia tego na materiałach foto, video? Kwestia dialogu pomiędzy oświetleniowcem, a kamerzystą to złoty środek, o czym z cała pewnością zapewniamy. My nie stwarzamy ograniczeń… My poszerzamy horyzonty dlatego też zapraszamy do kontaktu i oraz na spotkanie, a rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości.« Powrót do bloga

dj wodzirej Poznań | dj na wesele Poznań | dj wodzirej oświetlenie oferta | dekoracja światłem | dj na wesele kontakt

(C) 4fundj.pl | All rights reserved | Projekt i wykonanie: Mikołaj Stępczak

Katalog SEO: www.katalogseo.net.pl