Typowe, nietypowe pytania do DJStojąc przed wyborem oprawy muzycznej na swoje wesele czy inną imprezę, niejednokrotnie napotykamy się na prawdziwą burze pomysłów, wątpliwości czy pytań. W poniższym artykule staramy się przynajmniej część z nich rozwiać. Wszystkie pytania są spersonalizowane pod naszą firmę i po części ukazują nasz sposób działania. Całą resztę przekażemy z wielką przyjemnością na spotkaniu.

Jak to jest z tą muzyką?
W muzyce jest siła, a my chcemy ją przekazać Państwa weselnikom 🙂 Wyznajemy zasadę, że goście najlepiej bawią się do hitów, które po prostu znają, chociaż w tej kwestii potrafimy być elastyczni. Jednak na bazie doświadczenia na pewno staramy się doradzić jakich pomysłów warto unikać. Proszę pamiętać, iż wesele organizuje się dla wielu pokoleń i świetną sprawą jest, jeśli każde z nich znajdzie coś dla siebie lub znajdzie się złoty środek, który je połączy. Najważniejsza jest obserwacja i dynamiczna ocena preferencji gości. Unikamy schematyczności, muzyki nie godnej tej okazji, bez smaku i z przekleństwami.

Wodzirej, a może Dj.. o co tutaj chodzi?
Dobre pytanie! My staramy się obie funkcje połączyć. Zatem Państwa weselnicy nie będą mieli wrażenia, że wesele to jedna wielka zabawa bez okazji do tańca ( ba! przecież o taniec chodzi na weselu) Wychodzimy na przeciw współczesnym oczekiwaniom, kreując ciekawy program angażujący wszystkich gości. Zatem też nie ubieramy się w fraki i cylindry, a eleganckie stroje, które nie pachną kiczem. Wodzirejski warsztat wykorzystujemy animując tańce oraz docierając do weselników w taki sposób aby nikt nie odniósł wrażenia, że go do czegoś zmuszamy. Idea polega na tym bo goście sami nabrali ochoty do tego typu atrakcji. W tym wszystkim ważna jest charyzma i energia, a tego nie można nam odmówić 🙂

Może coś o firmie? Jak? Jak długo funkcjonujecie.
Historia firmy toczy się już sporo lat. Założycielem jest Krzysiek Matuszkowiak, który dba by wszystko trzymało zamierzonych standardów, a mu ku temu spory warsztat w tym między innymi doświadczenie radiowe, setki zagranych imprez, znajomości w branży i jak to mówią klienci ” to coś „. Wszystkie maile, zapytania czy wątpliwości dotyczące ofert trafiają właśnie do niego, gdy ten ma jednak zajęte, zawsze z czystym sumieniem poleca Dawida, który doskonale zna program, a poza tym ma doświadczenie estradowe i potrafi zdziałać cuda oświetleniem.

dj na wesele poznań faq

Dlaczego my?
Pasja, energia, zaangażowanie… no i technika estradowa 🙂 To wszystko na najwyższym poziomie. No tak, ale to powie Nam każdy. Oczywiście, ale nie każdy będzie w stanie sprawić takie wrażenie na spotkaniu, dlatego osobiste poznanie DJ powinno być punktem wyjściowym przy wyborze oprawy muzycznej.

Czy oświetlenie jest konieczne?
Tak, dla nas profesjonalne oświetlenie to podstawa. Zachęca gości na parkiet, dodaje uroku sali na której się bawimy i nadaje imprezowy klimat (choć nie dyskotekowy-bez migania i mrugania bez ładu i składu). Oświetlenie zawsze jest sterowane i dopasowane do danej chwili na imprezie.

Gdzie pytać o termin oraz ofertę ?
Wystarczy zadzwonić lub napisać przez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie oraz podać termin i miejsce Państwa imprezy. W ten sposób najszybciej otrzymają Państwo plik PDF z naszą ofertą, w której ujrzą Państwo wstęp do naszego muzycznego świata.

O co chodzi z ZAiKSem?
W tej kwestii bywa na prawdę wiele wątpliwości dlatego odpowiedź na to pytanie usłyszą Państwo na indywidualnym spytaniu. Niemniej jednak po prostu… Pomożemy ! 🙂

Czy działacie legalnie?
Branża ślubna cały czas prężenie się rozwija. Osoby nieprowadzące działalności gospodarczej, a ogłaszające się jako „profesjonaliści” szkodzą całej branży, młodym parom oraz samym sobie. Wystarczy pierwsza lepsza kontrola i co wtedy? No właśnie. Zawsze sugerujemy by przy wyborze dj brać to pod uwagę, nie warto ryzykować 🙂

dj na wesele poznań 4fundj

Jakie są koszty dojazdu na imprezę?
Koszty te są kosztami rzeczywistymi, nie stosujemy żadnej kilometrówki by nie obciążać Państwa dodatkowymi kosztami, które nie są w żaden sposób uzasadnione Ile wyniosą one dokładnie? wystarczy podać miejsce imprezy w mailu, a tak szybko jak się da podamy cenę.

Czy posiadacie Państwo legalne nośniki?
Oczywiście. Muzyka to również nasza pasja. Te same płyty które służą nam na imprezach towarzyszą nam w domowym zaciszu 🙂

Ile trwa spotkanie organizacyjne?
Tutaj nie ma dokładnych ram czasowych 🙂 Staramy się opowiedzieć tyle ile się tylko da, po to by przekazać swoje doświadczenie, przedstawić wcześniejsze realizacje i wysłuchać Państwa oczekiwań.. Całkiem możliwe, że w tym czasie mogą przelecieć nawet 2 godziny.

Czy polecimy dobrego fotografa lub kamerzystę?
Oczywiście, Zapraszamy do zakładki Współpraca 🙂 Zawsze polecamy fotografów, którzy w doskonały sposób wykorzystają nasze oświetlenie dla uwiecznienia Państwa weselnego szaleństwa

Jaki lokal jest idealny dla DJ/wodzireja?
Nie jesteśmy wybredni, poradzimy sobie z każdymi warunkami. Nie ukrywamy jednak, że takie elementy jak akustyka sali czy kontakt wzrokowy z gośćmi jest ważny. Niestety niektóre sale, pod tym kątem nie zostały do końca przemyślane i wymagają na prawdę dużego doświadczenia w celu właściwego nagłośnienia. Po czym poznać, że sala posiada dobrą akustykę? Wystarczy stanąć na środku i powiedzieć cokolwiek do drugiej osoby z drugiego końca sali lub zająć miejsce przeznaczonego dla DJ i powiedzieć coś do innej osoby znajdującej się w miejscu gdzie będą siedzieć goście. Niesamowite jest to, że czasami jest to niewykonalne by druga osoba cokolwiek zrozumiała. Z tym samym musi poradzić sobie nagłośnienie, z tym, że na imprezie zdecydowanie jest zdecydowanie więcej paru uszu.

Czy gracie Panowie z konsoli czy komputera?
No tak. Dj grający z komputera to tak samo jak fotograf robiący zdjęcia smartfonem. Co prawda da się, ale pozostaje jednak niedosyt. Nawet nie wyobrażamy sobie co by się stało gdyby w środku imprezy komputer po prostu padł :). Współczesne konsole umożliwiają wiele możliwości my stawiamy na sprzęt niezawodny, profesjonalny i wygodny w obsłudze.

dj 4fundj faq

W ile osób obsługujecie wesela?
Zawsze są to 2 osoby. Wodzirej i Dj zabawia gości prezentując muzykę, druga osoba dba o oświetlenie dostosowując je do warunków na sali. No tak… ale czy tu nie wystarczy jedna osoba? Niestety nie. Nie da się profesjonalnie robić wszystkiego na raz, zapraszamy do naszych galerii, nasze oświetlenie robi wrażenie, ale by takowe uzyskać potrzebuje właściwego sterowania 🙂

Czy jest szansa na wykonanie usługi poza Wielkopolską?
Oczywiście, mimo iż najczęściej bawimy gości w okolicach największych miast z Wielkopolski takich Jak Poznań, Leszno, Gniezno, Ostrów Wielkopolski to lubimy wyzwania płynące z każdego zakątku Polski.

Jak wcześnie należy rezerwować termin, czy jest możliwość rezerwacji wstępnej?
Najlepsze terminy w ciągu sezony ślubnego właściwie zawsze sprzedajemy z uprzedzeniem plus/minus 2 lat. O dostępność terminu najlepiej spytać przez formularz kontaktowy na naszej stronie lub telefonicznie. 100% rezerwacja jest równa u nas z podpisaniem umowy i wpłatą zadatku. Kwestie rezerwacji wstępnych z racji niemożliwości zorganizowania spotkania omawiamy indywidualnie.

Czy spotkanie jest zobowiązujące?
Oczywiście, że nie. Na spotkaniu zostanie Państwu przedstawiona oferta, oparta o materiały foto/video. Zawsze dajemy czas na odpowiedź na to czy ta oferta spełnia Państwa oczekiwania.

Jak długo trwają bloki, a jak przerwy?
To nasz mały sekret, którym podzielimy się na spotkaniu. Zależy nam jednak by Państwa goście na drugi dzień narzekali na ból nóg i zdarte obcasy 🙂

Jak się Panowie ubieracie?
Stylowo, ale i wygodnie 🙂 Zawsze muszka, zatem „Francja elegancja”, lecz bez „gwiazdorzenia” Gwiazdami są nasze Młode pary ! Podsumowując strój zawsze jest dopasowany do okazji. Preferujemy styl nowoczesny co moga Państwo zobaczyć na materiałach foto/video na naszej stronie. Nie ubieramy się we frak i cylinder.

Czy możemy przyjechać na wesele, które Pan prowadzi gdzieś w naszej okolicy?
Nigdy nie mówimy nigdy, jednak proszę brać pod uwagę, że nie ma najmniejszych szans bym był w stanie wyjść do Państwa i porozmawiać. Każde wesele jest inne dlatego nie warto czasem sugerować się tym co zobaczyło się na innej imprezie. No i tutaj też ważne pytania. Czy chcieli by Państwo aby ktoś pod oknem obserwował Państwa wesele 🙂 ?« Powrót do bloga

dj wodzirej Poznań | dj na wesele Poznań | dj wodzirej oświetlenie oferta | dekoracja światłem | dj na wesele kontakt

(C) 4fundj.pl | All rights reserved | Projekt i wykonanie: Mikołaj Stępczak

Katalog SEO: www.katalogseo.net.pl