Nowy rok z 4fundjHallo Hallo ! Witamy w Nowym Roku, ale i z wielkim sentymentem wspominamy rok 2017, który był dla Nas zdecydowanie najbardziej pracowity z wszystkich minionych lat funkcjonowania firmy.
Mnóstwo imprez, setki godzin rozkładania sprzętu, tysiące przejechanych kilometrów no i jeszcze więcej zagranych utworów w czasie Waszych imprez.
Tylko dzięki Wam możemy się rozwijać i bardzo cieszy Nas fakt, że tak dużo osób Nam zaufało i powierzyło swoje imprezy w Nasze ręce. Miniony rok to nie tylko najbardziej gorące wesela, ale także coraz więcej realizacji technicznych, takich jak derogacje światłem, oświetlenie, nagłośnienie czy wynajem maszyn do ciężkiego dymu. W Nowym roku oferta, co pewnie nie jest zaskoczeniem będzie jeszcze większa.

Tymczasem nie zaprzestajemy się rozwijać, chcemy więcej i więcej, a głowy są pełne pomysłów, z którymi dzielić będziemy się z czasem. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i życzymy miłych chwil nie tylko z Nami, ale by każdy dzień tego nowego 2018 był odkryciem i krokiem do spełniania Waszych marzeń, a sobie życzymy tylko zdrowia na nowy sezon, który zapowiada się ….. a zresztą sami zobaczycie :D:D

Nie witamy się z pustymi rękoma, gdyż mamy dla Was niesamowite zdjęcia z Naszej ostatniej realizacji, gdzie po raz kolejny rozświetliliśmy pasterkę w parafii Świętego Michała Archanioła w Pogorzeli. Za projekt odpowiadał Dawid Maciejczyk, a efekty możecie ocenić poniżej.
Do usłyszenia w kolejnych postach. Jak zwykle 4fun!« Powrót do bloga

dj wodzirej Poznań | dj na wesele Poznań | dj wodzirej oświetlenie oferta | dekoracja światłem | dj na wesele kontakt

(C) 4fundj.pl | All rights reserved | Projekt i wykonanie: Mikołaj Stępczak

Katalog SEO: www.katalogseo.net.pl