Rola wodzireja!Kim jest wodzirej weselny? To osoba, która zrobi wszystko by Państwa goście na długo nie zapomnieli Waszej uroczystości. Wodzirej czaruje nie tylko najmłodszych gości, ale jest osobą, która wie jak zainteresować wszystkie pokolenia w czasie trwającej uroczystości. Obsługa imprez z naszym udziałem łączy prace wodzireja, dj oraz animatora w jednej osobie. Jak to możliwie i jakie atrakcje czekają Państwa gdy zostaniemy zaproszenie na Waszą imprezę? Są ta m.in. animacje taneczne, a więc niesamowite układy taneczne, która kierowane są dla wszystkich gości bez żadnych ograniczeń. Wodzirej pokazuje, goście powtarzają, a efekt jest niesamowity. Czym w gruncie rzeczy jest animacja taneczna dowiecie się Państwo na spotkaniu przed uroczystością.

Wodzirej to tez bogaty wachlarz gadżetów, które wykorzystuje do zabawiania gości. Mowa tu np. o chuście animacyjnej Klanzy. Burza kolorów, muzyki oraz uśmiechów na twarzy gwarantuję murowaną zabawę od początku do końca imprezy.

Założenia naszej firmy to połączenie roli DJ i wodzireja, dzięki czemu liczba zabaw nigdy nie jest przytłaczająca, a na pierwszym miejscu zawsze stoi muzyka. Krzysiek co roku uczestniczy w warsztatach wodzirejskich dzięki czemu zawsze jesteśmy na czasie w kategorii interakcja z gośćmi: )« Powrót do bloga

dj wodzirej Poznań | dj na wesele Poznań | dj wodzirej oświetlenie oferta | dekoracja światłem | dj na wesele kontakt

(C) 4fundj.pl | All rights reserved | Projekt i wykonanie: Mikołaj Stępczak

Katalog SEO: www.katalogseo.net.pl